آبسردکن

آب سردکن یا دیسپنسر آب ، دستگاه خنک کردن آب می باشد . امروزه آب سردکن ها با پیشرفت روز افزون مجهز به یخچال و سیستم گرم کننده آب نیز شده اند و به نوعی می توانیم بگوییم به یک دستگاه چندکاره تبدیل گردیده اند . حتی اگر شما بخواهید یک آب سردکن یا دیسپنسر آب  ارزان را نیز خریداری نمایید می توانید سیستمی مجهز به خنک کننده آب ، سیستم گرم کننده آب و یخچال را انتخاب نمایید.

آبسردکن ایستاده


سازندگان آب سردکن یا دیسپنسر آب ، این دستگاه ها را در دو تیپ کلی میسازند : دیسپنسرهای ایستاده و رومیزی.

آب سردکن ایستاده در مواقعی مورد نظر خریداران می باشد که فضای کافی در زمین آشپزخانه یا اتاق مورد نظر برای قرار دادن دستگاه موجود است و روی سکوهای احتمالی آنها جایی برای قراردادن دیسپنسر موجود نیست.همچنین بعضی از خریداران بخصوص برای محیط های تجاری تمایل دارند دستاه آبسردکنی مجهز به یک یخچال کوچک داشته باشند که در این حالت نیز انتخاب آنها مدل ایستاده می باشد.

انواع دستگاه ابسردکن ایستاده
انواع آبسردکن رومیزی

آبسردکن رومیزی


در مواردی که روی زمین محل مورد نظر برای استفاده از دستگاه آبسردکن فضای مناسبی برای قرار دادن آن وجود نداشته باشد،خریدار ناچار به انتخاب آب سردکن رومیزی خواهد بود.بعضی از مصرف کنندگان این دستگاهها نیز محلی را در بین قفسه ها و کابینتهای آشپزخانه برای دستگاه رومیزی در نظر میگیرند.

لوازم جانبی و قطعات آبسردکن:


در فروشگاه سیماب انواع قطعات و اوازم جانبی مرتبط با دستگاههای آب سردکن یا دیسپنسر آب عرضه میگردد . مهم ترین این وسایل انواع مخزن به صورت ساده و تبدیل دار (با قابلیت اتصال به تصفیه آب) در حجم ها ی مختلف و تبدیل مستقیم به تصفیه آب (بدون مخزن) و انواع جالیوانی میباشند.

همچنین انواع شیر های گرم و سرد آب سرد کن جهت برند های مختلف از این دستگاه ها نیز ، موجود میباشد

انواع لوازم جانبی آبسردکن

آبسردکن

۴%
آب سردکن ایستاده سافت واتر
ناموجــود

آب سردکن ایستاده سافت واتر

۴,۴۵۰,۰۰۰ تومان
مشخصات فنی آب سردکن ایستاده سافت واتر رنگ :                                          سفید صدفی. بدنه  :                                         فلزی. نوع گاز:                               …
نمایش سریع محصول
۱۳%
مخزن آب سردکن دسته دار ۲۰ لیتری

مخزن۱۰لیتری دسته دار آبسردکن

۷۵,۰۰۰ تومان
مخزن۱۰لیتری دسته دار آبسردکن گنجایش مخزن آبسردکن ۱۰لیتری دسته دار ، همانطور که از نام آن پیداست ، ۱۰ لیتر می باشد. دسته این مخزن ، به حمل و جابه جایی مخزن ۱۰ لیتری که در حالت پر از آب ، سنگین می شود، کمک شایانی می نماید.
نمایش سریع محصول
۱۰%
جالیوانی آبسردکن متوسط SURE
ناموجــود

جالیوانی آبسردکن متوسط SURE

۱۳۰,۰۰۰ تومان
جالیوانی آبسردکن متوسط SURE جالیوانی آبسردکن SURE ، دارای بدنه‌ای شفاف است که تعداد لیوان های داخل مخزن آن را با یک نگاه می‌توان تشخیص داد. این جالیوانی ها در فروشگاه سیماب در دو اندازه متوسط و بزرگ  موجود است.
نمایش سریع محصول
۱۴%
مخزن درپوش دار آب سردکن 8لیتری
ناموجــود

مخزن درپوش دار آب سردکن ۵ لیتری

۹۰,۰۰۰ تومان
نمایش سریع محصول
۱۵%
آب سردکن رومیزی سافت واتر
ناموجــود

آب سردکن رومیزی سافت واتر

۱,۸۲۰,۰۰۰ تومان
نمایش سریع محصول