آبسردکن

آب سردکن یا دیسپنسر آب ، دستگاه خنک کردن آب می باشد . امروزه آب سردکن ها با پیشرفت روز افزون مجهز به یخچال و سیستم گرم کننده آب نیز شده اند و به نوعی می توانیم بگوییم به یک دستگاه چندکاره تبدیل گردیده اند . حتی اگر شما بخواهید یک آب سردکن یا دیسپنسر آب  ارزان را نیز خریداری نمایید می توانید سیستمی مجهز به خنک کننده آب ، سیستم گرم کننده آب و یخچال را انتخاب نمایید.

آبسردکن ایستاده


سازندگان آب سردکن یا دیسپنسر آب ، این دستگاه ها را در دو تیپ کلی میسازند : دیسپنسرهای ایستاده و رومیزی.

آب سردکن ایستاده در مواقعی مورد نظر خریداران می باشد که فضای کافی در زمین آشپزخانه یا اتاق مورد نظر برای قرار دادن دستگاه موجود است و روی سکوهای احتمالی آنها جایی برای قراردادن دیسپنسر موجود نیست.همچنین بعضی از خریداران بخصوص برای محیط های تجاری تمایل دارند دستاه آبسردکنی مجهز به یک یخچال کوچک داشته باشند که در این حالت نیز انتخاب آنها مدل ایستاده می باشد.

انواع دستگاه ابسردکن ایستاده
انواع آبسردکن رومیزی

آبسردکن رومیزی


در مواردی که روی زمین محل مورد نظر برای استفاده از دستگاه آبسردکن فضای مناسبی برای قرار دادن آن وجود نداشته باشد،خریدار ناچار به انتخاب آب سردکن رومیزی خواهد بود.بعضی از مصرف کنندگان این دستگاهها نیز محلی را در بین قفسه ها و کابینتهای آشپزخانه برای دستگاه رومیزی در نظر میگیرند.

لوازم جانبی و قطعات آبسردکن:


در فروشگاه سیماب انواع قطعات و اوازم جانبی مرتبط با دستگاههای آب سردکن یا دیسپنسر آب عرضه میگردد . مهم ترین این وسایل انواع مخزن به صورت ساده و تبدیل دار (با قابلیت اتصال به تصفیه آب) در حجم ها ی مختلف و تبدیل مستقیم به تصفیه آب (بدون مخزن) و انواع جالیوانی میباشند.

همچنین انواع شیر های گرم و سرد آب سرد کن جهت برند های مختلف از این دستگاه ها نیز ، موجود میباشد

انواع لوازم جانبی آبسردکن

آبسردکن

۷%
دیسپنسر رومیزی نیکای

آب سردکن رومیزی نیکای

۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان
مشخصات دستگاه آبسردکن و جوش کن (nikai) نیکایی - رومیزی طراحی زیبا- تکنولوژی روز دنیا- کم مصرف - کم جا کمپرسور قوی - سیستم تبرید ۱۳۴R درجه آب سرد:۵ - ۸ درجه سانتی گراد. درجه آب گرم :۸۵ - ۹۰ درجه سانتی گراد. دارای کلید مجزاء برق آب گرم و آب سرد ( برق خنک کنندگی جدا - گرم کنندگی جدا ) برای خذف هر کدام بطور دلخواه. نه تنها…
نمایش سریع محصول
۱۲%
مخزن آب سردکن ۱۰ لیتری ساده

مخزن آب سردکن ۱۰ لیتری

۵۰,۰۰۰ تومان
مخزن آب سردکن ۱۰ لیتری این نوع مخزن آب سردکن ۱۰ لیتری بدون دسته ( ساده ) ، در صورتی که مصرف روزانه آب آشامیدنی از آب سردکن خیلی زیاد نباشد ، با توجه به سهولت جابجایی ، نسبت به نوع ۲۰ لیتری ارجحیت میابد.
نمایش سریع محصول
۹%
مخزن آب سردکن 20 لیتری

مخزن آب سردکن ۲۰ لیتری

۵۸,۰۰۰ تومان
مخزن آب سردکن ۲۰ لیتری ساده همانطور که از نام مخزن آب سرد کن ۲۰ لیتری پیداست ، گنجایش آب این مدل مخزن ، ۲۰ لیتر می باشد.
نمایش سریع محصول
۸%
دیسپنسر رومیزی میدیا
ناموجــود

آب سردکن رومیزی میدیا مدل YL-1535T

۱,۶۳۰,۰۰۰ تومان
نمایش سریع محصول
۱۱%
جالیوانی آبسردکن متوسط SURE
ناموجــود

جالیوانی آبسردکن متوسط SURE

۷۸,۰۰۰ تومان
جالیوانی آبسردکن متوسط SURE جالیوانی آبسردکن SURE ، دارای بدنه‌ای شفاف است که تعداد لیوان های داخل مخزن آن را با یک نگاه می‌توان تشخیص داد. این جالیوانی ها در فروشگاه سیماب در دو اندازه متوسط و بزرگ  موجود است.
نمایش سریع محصول