آبسردکن

آب سردکن یا دیسپنسر آب ، دستگاه خنک کردن آب می باشد . امروزه آب سردکن ها با پیشرفت روز افزون مجهز به یخچال و سیستم گرم کننده آب نیز شده اند و به نوعی میتوانیم بگوییم به یک دستگاه چندکاره تبدیل گردیده اند . حتی اگر شما بخواهید یک آب سردکن ارزان را نیز خریداری نمایید میتوانید سیستمی مجهز به خنک کننده آب ، سیستم گرم کننده آب و یخچال را انتخاب نمایید.

آبسردکن ایستاده


سازندگان آب سردکن ، این دستگاهها را در دو تیپ کلی میسازند: دیسپنسرهای ایستاده و رومیزی.

آب سردکنهای ایستاده در مواقعی مورد نظر خریداران می باشد که فضای کافی در زمین آشپزخانه یا اتاق مورد نظر برای قرار دادن دستگاه موجود است و روی سکوهای احتمالی آنها جایی برای قراردادن دیسپنسر موجود نیست.همچنین بعضی از خریداران بخصوص برای محیطهای تجاری تمایل دارند دستاه آبسردکنی مجهز به یک یخچال کوچک داشته باشند که در این حالت نیز انتخاب آنها مدل ایستاده میباشد.

انواع دستگاه ابسردکن ایستاده
انواع آبسردکن رومیزی

آبسردکن رومیزی


در مواردی که روی زمین محل مورد نظر برای استفاده از دستگاه آبسردکن فضای مناسبی برای قرار دادن آن وجود نداشته باشد،خریدار ناچار به انتخاب آب سردکن رومیزی خواهد بود.بعضی از مصرف کنندگان این دستگاهها نیز محلی را در بین قفسه ها و کابینتهای آشپزخانه برای دستگاه رومیزی در نظر میگیرند.

لوازم جانبی و قطعات آبسردکن:


در فروشگاه سیماب انواع قطعات و اوازم جانبی مرتبط با دستگاههای آب سردکن یا دیسپنسر آب عرضه میگردد . مهم ترین این وسایل انواع مخزن به صورت ساده و تبدیل دار (با قابلیت اتصال به تصفیه آب) در حجم ها ی مختلف و تبدیل مستقیم به تصفیه آب (بدون مخزن) و انواع جالیوانی میباشند.

همچنین انواع شیر های گرم و سرد آب سرد کن جهت برند های مختلف از این دستگاه ها نیز ، موجود میباشد

انواع لوازم جانبی آبسردکن

آبسردکن

۱۱%
جالیوانی آبسردکن متوسط SURE
ناموجــود

جالیوانی آبسردکن متوسط SURE

۷۸,۰۰۰ تومان
جالیوانی آبسردکن متوسط SURE جالیوانی آبسردکن SURE ، دارای بدنه‌ای شفاف است که تعداد لیوان های داخل مخزن آن را با یک نگاه می‌توان تشخیص داد. این جالیوانی ها در فروشگاه سیماب در دو اندازه متوسط و بزرگ  موجود است.
نمایش سریع محصول
۱۸%
آبسردکن و آبشیرینکن ایستاده کووی

آبسردکن کووی AP-04AR

۲۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ویژگیهای دستگاه آب سردکن و آبشیرین کن کووی مدل AP-04AR تصفیه آب ایستاده طراحی بسیار ویژه قابلیت اتصال به آب شهری خروجی آب سرد (۴C)، آب جوش (۹۶C) و آب ولرم تصفیه شده قابلیت افزایش آب سرد با تنظیمات خاص مخزن ۲۳.۵ لیتری جهت ذخیره آب تصفیه شده قفل آب گرم جهت امنیت استفاده کودکان دارای ۶ مرحله فیلتراسیون پیشرفته به روش R/O دارای لامپ uv جهت جلوگیری از نفوذ…
نمایش سریع محصول
۱۲%
مخزن درپوش دار آب سردکن 8لیتری

مخزن درپوش دار آب سردکن ۸لیتری

۱۸۵,۰۰۰ تومان
مخزن درپوش دار آب سردکن ۸لیتری مخزن درپوش دار آب سردکن ۸لیتری ، ضمن اینکه دارای دری است که از آنجا به راحتی و در هر محلی می توان آب را با یک پارچ ، درون مخزن ریخت ، این قابلیت را نیز دارند که بتوان آنها را به آب تصفیه کن و یا هر منبع پیوسته آب آشامیدنی دیگر وصل نمود.
نمایش سریع محصول
درپوش مخزن آبسردکن

درپوش مخزن آبسردکن

۵,۰۰۰ تومان ۱,۸۵۰ تومان
درپوش مخزن آبسردکن درپوش مخزن آبسردکن ، روی انواع مخازن یا بشکه های آب سردکن ۱۰ و ۲۰ لیتری قرار می گیرد.
نمایش سریع محصول
۵%
آبسردکن ایستاده افترون کره ای اصل

آب سردکن ایستاده افترون

۵,۳۵۰,۰۰۰ تومان
دمای آب گرم: ۹۰-۷۵ درجه سانتیگراد دمای آب سرد: ۱۲-۴ درجه سانتیگراد ظرفیت مخزن اب سرد: ۵لیتر ظرفیت مخزن اب گرم: ۷لیتر دارای چراغ نمایشگر جلوی دستگاه امکان چک کردن وضعیت آبسردکن را در یک نگاه میسر می سازد. دارای ترموستات برای کنترل دما دارای مبرد R134a CFC سیستم خنک سازی سریع مخزن های داخلی از جنس استیل دارای کمپرسور بی صدا و با کارایی بالا محافظت در برابر گرم…
نمایش سریع محصول